SAMOSEO to agencja marketingowa specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowych kampanii pozycjonowania stron internetowych, której zaufały największe firmy w Polsce m.in. Ziaja, home&you czy Apteka Gemini.

W związku z rosnącym portfolio naszych klientów, poszukujemy specjalisty, który będzie w stanie samodzielnie prowadzić powierzone mu projekty.

Opis stanowiska

Jako specjalista SEO byłbyś odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie kampanii SEO dla grupy powierzonych Ci klientów. Mamy tu na myśli działania takie jak:

  • Tworzenie audytów SEO – praktycznie każdy audyt przygotowujemy ze wsparciem całego zespołu, często urządzając burzę mózgów. Możesz liczyć na nasze wsparcie zarówno na etapie początkowych analiz jak i przy finalizacji dokumentu. Dzięki temu patrzymy na stronę pod różnymi kątami i wyłapujemy znacznie więcej problemów
  • Zaplanowanie strategii z zakresu link building – za jej wykonanie odpowiedzialny będzie zespół linkerów
  • Przeprowadzanie bieżących analiz z wykorzystaniem Google Search Console, SENUTO, Ahrefs.com czy Stat4SEO
  • Kontakt z klientem – zarówno mailowy jak i telefoniczny
  • Przygotowywanie raportów – na początku każdego miesiąca, za pomocą Google Data Studio tworzymy raport z przeprowadzonych działań, uzyskanych efektów i planów na przyszłość

Profil kandydata idealnego

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami, które możemy zweryfikować
  • Praktyczna znajomość narzędzi potrzebnych w bieżącej pracy, np.: Google Search Console, SENUTO czy Ahrefs.com
  • Przynajmniej podstawowa znajomość HTML i CSS oraz systemów CMS, np.: WordPress
  • Wiedza na temat najnowszych wytycznych jakościowych Google
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO Content Marketingiem

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • System premiowy
  • Wiedzę i wsparcie całego zespołu (m.in. specjalisty, który przez 10 lat kierował działaniami SEO Grupy Wirtualna Polska)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego rozwoju
  • Biuro w świetnie skomunikowanej okolicy – 3 minuty pieszo od Dworca Głównego
  • Wyjazdy na konferencje branżowe
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
Tagi: SEO