Witaj

Jesteśmy agencją interaktywną z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy od 2000 roku.
Rozwijamy się dynamicznie i  poszukujemy specjalisty SEO do pracy zdalnej.

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie audytów SEO
  • przygotowanie strategii działań on-site i off-site
  • wdrożenie strategii on-site wprowadzanie zmian wg audytu
  • zlecanie złożonych zmian on-site koderom i programistom do działu technicznego Silnet Media
  • samodzielne przygotowanie treści lub zlecanie opracowania copywriterom
  • off-site – pozyskiwanie wartościowych backlinków za pomocą dostępnych metod, m.in. redagowanie różnego rodzaju publikacji
  • wyszukiwanie nowych miejsc docelowych o wysokim trust-flow
  • realizacja wyznaczonych celów (pozycja, ruch organiczny w witrynie)
  • przygotowanie comiesięcznego podsumowania działań

Szukamy Specjalistę SEO

  • z udokumentowanym doświadczeniem w branży
  • umiejętnie korzystającego z narzędzi analitycznych typu Google Analytics, Search Console, Majestic, Screaming Frog, Senuto
  • potrafiącego wyciągać wnioski z danych i praktycznie je wykorzystywać w podejmowanych działaniach SEO
  • znającego podstawy HTML, w celu wykonywania drobnych zmian on-site (działamy przede wszystkim na Concrete5, WordPress, Shoper, Presta)
  • sprawnie posługującego się językiem polskim
  • będącego na bieżąco z nowościami w branży SEO i e-marketingu

Co oferujemy w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • pracę zdalną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielność w wyznaczaniu celów i zadań
  • szkolenia i tematyczne wyjazdy eventowe

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Razem tworzymy miejsce pracy dla zdolnych, kreatywnych i ambitnych ludzi.
Dołącz do zespołu Silnet Media!

Tagi: SEO