Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 6 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Poszukujemy specjalisty do naszego zespołu SEO, który liczy już prawie 30 osób i wciąż rośnie. Trafisz do grupy pasjonatów SEO z bardzo dużym doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się wiedzą – od początku pracy możesz więc liczyć na ich wsparcie w każdym temacie – od skomplikowanych zadań optymalizacyjnych, po grę w rzutki. 😀

Twoim głównym zadaniem będzie poprawa wyników naszych kluczowych klientów. Będziesz pracować nad naszymi największymi projektami. W Verseo nie ma wyścigu szczurów (chyba że do ekspresu po kawę), gramy do jednej bramki i uczymy od siebie nawzajem. Nie lubimy trzymać się ściśle określonego szablonu, testujemy, dajemy każdemu pole do popisu i możliwość realizowania dodatkowych zadań – oczywiście tylko wtedy, gdy masz na to ochotę ;).

Narzędzia SEO, które na co dzień wykorzystują nasi pozycjonerzy to: Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, BCM, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics.

Jeśli czujesz, że coś warto tu dodać, będziesz mieć spore pole do popisu, bo lubimy testować i wdrażać nowe rozwiązania. 😉

Twoje zadania:

  • praca z kluczowymi klientami Verseo,
  • wykonywanie audytów stron internetowych – to jeden z nielicznych obszarów, w których umiejętność szukania problemów może być zaletą,
  • przygotowywanie strategii pozycjonowania – chcemy, żeby nasi klienci byli jak Sobieski pod Wiedniem, a nie Napoleon pod Waterloo,
  • optymalizacja stron www – jeśli wiesz, że coś da się zrobić lepiej, dostaniesz czas, żeby to poprawić,
  • przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • aktywna współpraca z innymi działami,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań – spokojnie, nie lubimy biurokracji, więc nie utoniesz w papierach.

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie związane z pozycjonowaniem stron,
  • pracowałaś/eś z klientami kluczowymi,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • korzystasz na co dzień z narzędzi SEO (Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog i inne),
  • znasz HTML/XHTML/CSS/Wordpress,
  • swobodnie poruszasz się w zagadnieniach związanych z hostingiem i domenami,
  • znasz PHP, MySQL,
  • wiesz jakie wyzwania pojawiają się w pracy z SSR, E2E, React, Angular, Vue,
  • masz wiedzę z zakresu digital ads (znajomość Google ADS, Facebook ADS i innych obszarów marketingu internetowego
  • cechują Cię samodzielność i wysoka etyka pracy,
  • łączysz swobodę bycia z kulturą osobistą.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia → 7000 – 12000 + zł netto + VAT B2B (podstawa + system prowizyjny bez górnego limitu pozwalający na szybki wzrost wynagrodzenia),
             → Sprawdź ile zarabia specjalista SEO w Verseo
  • suwerenne stanowisko pracy w jednej z największych agencji SEO/SEM,
  • dodatkowe zewnętrzne szkolenia związane z marketingiem internetowym,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań,
  • możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju i kariery,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu.