Jeżeli szukasz miejsca w którym w pełni będziesz mógł rozwinąć swój potencjał, gdzie będziesz każdego dnia widział jak Twoja praca przekłada się na sukces naszych klientów – Webiso to miejsce dla Ciebie!

Jeżeli dodatkowo wiesz co to NAP, exact match – fora internetowe i komentarze to Twój świat a pozyskiwanie linków traktujesz jak wyzwanie – czas abyśmy się poznali 🙂 Jeżeli jeszcze nie wiesz – ale chciałbyś się tego nauczyć – pisz 🙂

W Webiso szukamy człowieka do realizacji link buildingu i copywritingu na potrzeby naszych klientów.

Oferujemy:

  • Wsparcie w pracy przez specjalistów SEO
  • Praca na pełen etat (biuro w Krakowie – okolice Jubilatu)
  • Elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania)
  • Wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
  • Dostęp do narzędzi SEO wspomagających pracę
  • Miłą, swobodną atmosferę w pracy

Wymagania:

  • Chęć nauki i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość narzędzi wspomagających pracę (analiza linków)
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Lekkie pióro i umiejętności copywriterskie
  • Umiejętność tworzenia tytułu, nagłówków h1, h2, h3, meta description na potrzeby SEO
  • Umiejętność pozyskiwania, analizy i przetwarzania informacji
  • Znajomość optymalizacji tekstów pod kątem SEO
  • Pomysłowość i świeże podejście do tematu linkbuildingu
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu linków
  • Dokładność, konsekwencja i skrupulatność w realizacji zadań

Zadania realizowane na tym stanowisku:

  • Linkbuilding – pozyskiwanie linków (ogłoszenia, fora, komentarze, social media, NAP),
  • Tworzenie tekstów na potrzeby SEO
  • Optymalizacja istniejących treści
  • Praca w systemie CMS

Praca w centrum Krakowa (okolice Jubilatu). Zapraszamy 🙂