0 Ofert
0 Opinii
12 Wyświetleń

O firmie

Firmę Best Micro tworzą najlepsi profesjonaliści i prawdziwi pasjonaci, specjalizujący się w dostarczaniu zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie i wiedzę, które w połączeniu dają Nam ogromną przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami. Staramy się, aby proponowane przez Nas rozwiązania wpisywały się w ramy obecnie panujących trendów. Wieloletnie doświadczenie w branży IT, skutkuje pozyskanym zaufaniem wśród firm, z którymi współpracujemy.

Sprzęt serwerowy – sklep z serwerami
Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży serwerów i niezbędnego do ich obsługi sprzętu serwerowego. Ponadto, spełniając wymagania naszych klientów, prowadzimy także administrację serwerami, serwis pogwarancyjny oraz dostarczamy niezbędne oprogramowanie. Nasz zespół posiada wiedzę z zakresu kompleksowej obsługi sprzętu odnawialnego przez producenta oraz sprzętu refabrykowanego. Dzięki temu, naszym Klientom możemy zaproponować każde rozwiązanie na miarę potrzeb i ograniczonego budżetu.

Staramy się, aby współpraca z Klientami oparta była na wiarygodności i najwyższej jakości oferowanych usług. Wypracowane przez lata doświadczenie, pozwoliło Nam stworzyć zespół, który zna branże IT od podszewki. Dzięki temu, proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb współczesnego rynku. Nieustannie się rozwijamy, w celu podnoszenia naszych kwalifikacji zawodowych.  

W naszej ofercie znajduje się sprzęt informatyczny najwyższej jakości, dopasowany zarówno do potrzeb branży informatycznej, jak również dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i prośby, bo naszym priorytetem jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klienta. Dzięki naszym doradcom, zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, gwarancję i satysfakcję z zakupów.

Best Micro.

Napisz pierwszą opinię o “Best Micro”

Twoja ocena