O firmie

Bluerank – agencja marketingu internetowego, której serce bije w Łodzi. Powstała w 2005 w jako kilkuosobowy start-up. Dziś jest jedną z najbardziej znanych agencji digital  w Polsce i na świecie. Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoją pasję do marketingu.

W Bluarank stawiamy na jakość, innowacyjność i ciągły rozwój.

U nas będziesz mógł pracować dla największych marek w Polsce i na świecie.

Podczas realizacji projektów szukamy innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań. Tworzymy własne narzędzia, wychodzimy poza schematy.

Stawiamy na szkolenia i ciągły rozwój. Nasz Onboarding pozwoli Ci dokładnie poznać  firmę i obszary marketingu, którymi się zajmujemy. Będziesz korzystać ze szkoleń, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i poszerzysz specjalistyczną wiedzę związaną z e-marketingiem, analityką marketingową oraz e-commerce.

Lubimy pomagać i chętnie angażujemy się w akcje społeczne. Bluerank co roku, wraz z innymi agencjami, w grudniu udowadnia, że „Internety mają serce”.  Pomagamy także łódzkim firmom. W zeszłym roku przekazaliśmy 100 000 PLN na zakup ich usług w ramach akcji „Ratujemy lokalne biznesy” wspierając ich w ten sposób w czasie pandemii.

Blueranki to też zapaleni sportowcy, którzy pokonują kilometry w biegach m.in. Łódź Business Run i spalają kalorie, przeliczane na dotacje dla Fundacji Gajusz. Razem sprzątają łódzkie skwery, a Szczepan, zatrudniony na zielonym etacie uczy dbać o środowisko.

Napisz pierwszą opinię o “Bluerank sp. z o.o.”

Twoja ocena