0 Ofert
0 Opinii
224 Wyświetleń

O firmie

Bluerank – agencja marketingu internetowego, której serce bije w Łodzi. Powstała w 2005 w jako kilkuosobowy start-up. Dziś jest jedną z najbardziej znanych agencji digital marketingu w Polsce i na świecie.

W Bluarank stawiamy na jakość, innowacyjność i ciągły rozwój.

U nas będziesz mógł pracować dla największych marek w Polsce i na świecie.

Podczas realizacji projektów szukamy innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań. Tworzymy własne narzędzia, wychodzimy poza schematy.

Stawiamy na szkolenia i ciągły rozwój. Nasz Onboarding pozwoli Ci dokładnie poznać naszą firmę i obszary marketingu, którymi się zajmujemy. Będziesz mógł korzystać ze szkoleń dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i poszerzysz specjalistyczną wiedzę związaną z e-marketingiem, nowymi mediami oraz e-commerce.

Ponad 20% naszych pracowników może pochwalić się branżowym certyfikatem DIMAQ.

W Bluerank praca to nie wszystko. Liczy się dla nas dobra atmosfera, współpraca i wspólnie spędzany czas. Co roku całą firmą wyjeżdżamy na Bluetrip, podczas którego integrujemy się i ładujemy baterie na kolejne miesiące.

Lubimy pomagać i chętnie angażujemy się w akcje społeczne. Bluerank co roku wraz z innymi agencjami w grudniu udowadnia, że „Internety mają serce” rozdając ciepłe posiłki osobom potrzebującym.

Bluerankowcy to też zapaleni sportowcy, którzy pokonują kilometry w biegach m.in. Łódź Business Run i spalają kalorie, przeliczane na dotacje dla Fundacji Gajusz. Razem sprzątają łódzkie skwery, a Szczepan, zatrudniony na zielonym etacie uczy dbać o środowisko.

Napisz pierwszą opinię o “Bluerank”

Twoja ocena