0 Ofert
0 Opinii
6 Wyświetleń

O firmie

MakoLab realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji. W ofercie firmy znajdują się platformy komunikacyjne i prosprzedażowe: strony i portale internetowe, e-sklepy, systemy biznesowe, aplikacje mobilne, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu i analityki webowej. MakoLab ma na swoim koncie wiele dedykowanych rozwiązań dla sektorów automotive, finansów i ubezpieczeń i nieruchomości komercyjnych, wdrożonych w ponad 80 krajach na całym świecie. Dobieramy najlepsze dostępne technologie, unikalne kompetencje i doświadczenia w obszarze marketingu i kreatywności do opracowywania optymalnych rozwiązań internetowych służących realizacji celów biznesowych klientów.

Nasze rozwiązania są dostępne na całym świecie, a bezpośrednie wdrożenia realizowaliśmy w ponad 80 krajach. Centrala firmy, centrum deweloperskie i data center znajdują się w Łodzi. Nasze biura mamy również w Paryżu i Londynie, gdzie od 2014 działamy poprzez spółkę MakoLab UK Ltd. Od 2016 nasze operacje prowadzimy również poprzez spółkę w Tampa na Florydzie (MakoLab USA, Inc.). A od 2017 roku rozwijamy nowe technologie również poprzez działalność naszej lokalizacji w Lublinie. 

Pracujemy zarówno dla największych korporacji globalnych, jak i lokalnych liderów rynku. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania dedykowane do centralnego zarządzania, jak i odpowiadające potrzebom lokalnych oddziałów. Naszą ofertę kierujemy do klientów z dowolnego sektora gospodarki, ale dominują rozwiązania dla branż motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, nieruchomości komercyjnych oraz turystyki. W portfolio naszych klientów znajdują się m.in. Alians Renault-Nissan, Toyota Motor Europe, Immochan, Gjensidige Forsikring ASA, RCI Banque, PZU Lietuva, mBank, Nusil, Maspex i Ceramika Paradyż. 

Napisz pierwszą opinię o “Makolab S.A.”

Twoja ocena